Туристичний ринок РФ захитався: ще 1 туроператор оголосив про призупинення діяльності


Туристичний ринок РФ захитався: ще 1 туроператор оголосив про призупинення діяльності

Туристичний оператор «Роза вітрів Світ» оголосив про призупинення діяльності у зв’язку «з неможливістю виконання своїх зобов’язань перед туристами». Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті компанії.

Призупинення торкнулося двох юридичних осіб – ТОВ «Роза вітрів Світ» і ТОВ «РВ СВІТ». Страхові виплати клієнтам компаній будуть виконувати «БІН Страхування» та «Індержстрах». «Обидві страхові компанії повідомлені про призупинення діяльності туроператора і висловили готовність здійснити виплати туристам у встановлений законом строк», – йдеться в повідомленні компанії.

Про причини призупинення діяльності в повідомленні компанії нічого не сказано.

За даними Російського союзу туріндустрії, зараз за кордоном перебувають близько 130 клієнтів компанії. Про це повідомила прес-секретар РСТ Ірина Тюріна. «Зворотні вильоти у всіх оплачені, а от з низкою готелів можуть виникнути проблеми. Оскільки вже очевидно, що страхової суми вистачить на всіх, туроператор запропонує туристам, що перебувають за кордоном, повторно оплатити готелі, а після повернення до Росії подати заяву на відшкодування збитку», – заявила вона. На найближчі місяці путівки в туркомпанії купили близько 800 осіб, додала Тюріна.

Раніше в коментарях туристичному порталу Tourdom заступник гендиректора компанії Катерина Кукліна повідомила про 20%-й спад продажів турів з Росії до США. Журналісти з посиланням на результати опитування «Левада-центр» відзначали, що зниження кількості турів у компанії може бути пов’язано з погіршенням ставлення росіян до США. «Тут грає роль не стільки погіршення ставлення росіян до цієї країни, скільки комплекс різноманітних причин – як політичних, так і економічних», – переказували позицію Кукліної на порталі.

16 липня про припинення своєї діяльності оголосила одна з найстаріших і найбільших туркомпаній на російському ринку «Нева». Як причина була названа «неможливість виконувати зобов’язання перед туристами і замовниками». У загальній складності через фінансову скруту постраждають понад 20 тис. туристів. Крах «Неви» може стати найбільшим на російському туристичному ринку, перевершивши попередні помітні епізоди – банкрутство «Капітал туру» і «Ланта-тур вояж». За підсумками 2012р. «Нева» була визнана найбільшим туроператором Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua