Канада серйозно розширила список санкцій проти Росії


Канада серйозно розширила список санкцій проти Росії

Прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер оголосив нові економічні санкції та заборони на в’їзд через «незаконну окупацію режимом (президента Росії Володимира) Путіна Кримського регіону України і провокаційну військову діяльність проти частини Сходу України».

До нового списку потрапили 8 фізичних осіб з України, ватажків проросійських сепаратистів з угрупування «Донецька народна республіка» та «Луганська народна республіка», самі ці угруповання, а також 10 юридичних осіб з Росії – з її військово-промислового, фінансового і енергетичного секторів.

Мова йде про оборонні компанії «Алмаз-Антей», «Базальт», Концерн «Радіоелектронні технології» (КРЕТ), Концерн «СУЗІР’Я», Військово-промислову корпорацію «Науково-промислове об’єднання машинобудування (ВПК «НВО машинобудування»), Концерн «Калашников», Конструкторське бюро приладобудування (КБП), газовидобувну компанію «Новатек» та банки «Газпромбанк» і «Зовнішекономбанк».

Перших стосуються замороження ймовірних активів в Канаді та заборони на в’їзд, других – заборона на взаємодію з ними для канадських фізичних і юридичних осіб.

«Як ми побачили у зв’язку зі збиванням літака «Малайзійських авіаліній» рейсу MH17 минулого тижня, відмова режиму Путіна покласти край підтримці збройних сепаратистських угруповань становить дуже серйозну загрозу міжнародному миру і безпеці», – заявив канадський прем’єр.

Нагадаємо, схожий список минулого тижня оголошували США.

Також у четвер Європейський союз повідомив, що визначив свій новий список фізичних і юридичних осіб для санкцій проти причетних до дестабілізації в Україні, сам список мають оприлюднити сьогодні. Крім того, наступного тижня ЄС може розглянути подальше розширення своїх санкцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua