Пентагон направить в Україну військових радників для армії - Washington Times


Пентагон направить в Україну військових радників для армії - Washington Times

За наказом президента США Барака Обами в Україну направлять групу представників Пентагону, щоб допомогти Києву у відновленні боєздатності армії, повідомляє газета Washington Times.

Як пише видання, експерти очікують, що підсумком цієї місії стануть рекомендації щодо збільшення військової допомоги країні, яка веде боротьбу з проросійськими сепаратистами, особливо на тлі останніх подій пов’язаних з авіакатастрофою малайзійського літака.

“Очевидно, що нас цікавить те, що відбувається в Україні, і буде корисно мати уявлення про те, де ми можемо максимізувати підтримку, яку ми готові надати”, – зазначив республіканський конгресмен Данкан Хантер.

“У найближчі кілька тижнів група представників міністерства оборони, що спеціалізується на стратегії і політиці, відвідає Київ, щоб оцінити конкретні програми, які США, можливо, захочуть розвивати”, – сказав полковник Стівен Уоррен.

Разом з українською стороною вони працюватимуть над “формуванням і розробкою довгострокової програми майбутніх зусиль США з підтримки української армії за допомогою спеціалізованих експертів і довготривалих радників”, – цитує Уоррена Washington Times.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua