Лондонська біржа металів оштрафувала мідних трейдерів за непосидючість - на 13,7 тис. фунтів


Лондонська біржа металів оштрафувала мідних трейдерів за непосидючість - на 13,7 тис. фунтів

Лондонська біржа металів (LME) оштрафувала трейдерів на 13,7 тисячі фунтів за те, що вони вставали під час торгів. Інцидент стався 11 липня під час торгів міддю.

LME є останньою в Європі біржею, де використовуються не електронні технології, а прямі відкриті торги, в яких трейдери беруть участь особисто. Торги відбуваються в залі, в центрі якого стоїть коло з червоних крісел, яке прийнято називати “рингом”. Під час торгів трейдерам заборонено вставати з крісел.

Сім трейдерів були оштрафовані на 1,25 тисячі фунтів. Ще двом довелося сплатити по 2,5 тисячі фунтів за повторне порушення правил біржі. “Дилери, які стоять, отримують несправедливу конкурентну перевагу і можуть перешкодити огляду інших дилерів та членів комітету ціноутворення LME”, – пояснила Reuters прес-секретар біржі Кеті Еліс.

LME встановила жорсткі правила для трейдерів: для купівлі та продажу металів вони можуть використовувати лише сигнали рукою. Вони також зобов’язані носити діловий костюм, краватку й чорні черевики. Трейдерам також заборонено розстібати верхній ґудзик сорочки.

Порушників можуть оштрафувати за “непрофесійну поведінку”. Сума штрафу становить від 500 фунтів у разі першого порушення і до 4000 фунтів, якщо правила порушено в четвертий раз.

У зоні “рингу” заборонені також мобільні пристрої і жувальна гумка.

На LME припадає 80% від торгівлі ф’ючерсами на промислові метали. Зараз майданчиком володіє Hong Kong Exchanges and Clearing, що купила її в 2012 році. Тоді ж постало питання про збереження “кільця”. Директор LME Геррі Джонс заявив у червні, що біржа не збирається відмовлятися від системи особистих торгів на користь сучасних технологій.

Однак значення особистих торгів для біржі поступово знижується. У 2013 році на “кільце” припадало лише 12% всієї торгової активності на LME. Якщо в 1980-і роки в “живих” торгах брали участь 30 компаній, то тепер лише 11.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування