У Євросоюзі замислилися над введенням ембарго на постачання зброї до Росії


У Євросоюзі замислилися над введенням ембарго на постачання зброї до Росії

Міністри закордонних справ декількох країн Євросоюзу у вівторок заявили, що ЄС слід обговорити питання про введення ембарго на постачання Росії зброї після ураження терористами малайзійського лайнера на сході України.

Міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хеммонд заявив, що трагедія сталася насамперед тому, що Росія підтримує терористів. “Ембарго на постачання зброї – одне з питань, яке ми повинні розглянути. Євросоюз повинен послати чіткий сигнал Москві”, – зазначив Хеммонд.

Сьогодні ж президент Литви Даля Грібаускайте піддала критиці угоду про постачання Францією до Росії вертольотоносців типу “Містраль”. За її словами, ЄС, захищаючи торговельні зв’язки з Росією, ставить під загрозу свої цінності. Виступаючи у Вільнюсі, колишній голова Єврокомісії по бюджету зазначила, що за нинішніх обставин не можна терпимо ставитися до постачання в Росію військових технологій.

У Брюсселі сьогодні міністри закордонних справ країн ЄС розглядали нові санкції відносно Росії. Великобританія закликала посилити санкції проти Москви, в той час як Німеччина і Франція, що мають широкі економічні зв’язки з Росією, проявили стриманість у цьому питанні.

У підсумку голови МЗС країн Євросоюзу не будуть приймати сьогодні рішення про внесення нових російських осіб до списку санкцій. Це рішення відкладено до четверга, повідомляє телеканал CNBC.

Нагадаємо, напередодні президент Франції Франсуа Олланд заявив, що Франція поставить Росії один вертольотоносець класу “Містраль” за планом в жовтні, а рішення щодо другого корабля буде прийнято залежно від позиції Росії з української кризи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua