Російсько-український кордон потрібно закрити - голова фракції Зелених у Європарламенті


Російсько-український кордон потрібно закрити - голова фракції Зелених у Європарламенті

Голова фракції Зелених у Європарламенті Ребекка Хармс побувала у Східній Україні після катастрофи літака Малайзійських авіаліній. В інтерв’ю DW вона розповіла про свої враження від побаченого в Донбасі.

“На Сході України останнім часом постійно збивали українські військові літаки. Досі це завжди робили сепаратисти зі спеціальної російської зброї. Швидше за все, ті, хто кажуть, що сепаратисти збили й малайзійський літак, мають рацію. Той факт, що бойовики блокують місце катастрофи, не допускають туди родичів загиблих і міжнародних експертів, свідчить швидше про те, що там мають бути знищені сліди”, – зазначила політик.

Ребекка Хармс також зазначила, що “є багато людей, які не хочуть визнавати, що Росія вирішує, чим Україна є і чим не є, вони готові боротися за свою країну. Водночас люди знову й знову говорять, що ніхто не хотів цієї війни, Україну в неї втягнули самопроголошені сепаратисти за підтримки Росії. Це пастка, встановлена ​​для України. Люди очікують, що Захід нарешті зробить більше, щоб дати зрозуміти президенту Путіну, що він не хоче приймати ще один заморожений конфлікт.

“Це може прозвучати цинічно, але керівники держав і урядів зараз за лічені години переживають те, що в Україні переживають впродовж місяців. Меркель і Путін з Бразилії вимагали, щоб Порошенко проводив переговори з самоназваними сепаратистами. Зараз всі державні лідери Європи констатують, що це бойовики без закону і моралі, з якими зовсім не можна говорити. Я повертаюся з України з двома головними прагненнями. Розвиток війни не має бути автоматичний. Головною для мене є ідея, що російсько-український кордон потрібно закрити. Якщо згоди Росії можна краще досягти за допомогою санкцій, то я одразу виступлю “за” це”, – підсумувала політик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua