Українські силовики звільнили Рубіжне, а над м. Дзержинськ піднято прапор України - прес-центр АТО


Українські силовики звільнили Рубіжне, а над м. Дзержинськ піднято прапор України - прес-центр АТО

Українські силовики взяли під контроль Дзержинськ Донецької області і наразі здійснюють заходи із зачищення міста від бойовиків, повідомляє прес-центр антитерористичної операції в понеділок.

“Передові підрозділи ЗС України увійшли до населеного пункту Дзержинськ. Над місцевою адміністрацією піднято прапор України. Підрозділами Національної гвардії проводяться заходи з локалізації та знищення залишків терористичних бандформувань”, – йдеться в повідомленні прес-центру на сторінці в соцмережі Фейсбук.

У прес-центрі АТО відзначили, що в результаті дій підрозділів Збройних сил затримано велику кількість бойовиків, а також вилучено багато зброї та боєприпасів.

Прес-центр також інформує, що підрозділами Збройних Сил України звільнено місто Рубіжне. “На даний момент здійснюється його зачищання силами Національної гвардії”, – наголошується в повідомленні.

Протягом першої половини понеділка підрозділи Збройних сил України, які залучені в АТО, продовжують наступ у районах міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, а також передмість Донецька і Луганська.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua