У ЄС відзначають "зростання напруги" між російськими та європейськими туристами - De Telegraaf


У ЄС відзначають "зростання напруги" між російськими та європейськими туристами - De Telegraaf

Факти посилення напруженості відносин між туристами з Росії та європейських країн зафіксовані на деяких відпускних напрямках, яким віддають перевагу росіяни, повідомили в понеділок бельгійські ЗМІ з посиланням на нідерландське видання De Telegraaf, яке, в свою чергу, наводить дані туроператорів.

“Росіяни все більше показують себе шовіністами. Вони поводяться за принципом “ми проти всього світу, і світ проти нас”. Це породжує напруженість у відносинах з відпочиваючими інших національностей”, – цитує De Telegraaf слова Атиля Услу, керівника туристичної компанії Corendon.

У публікаціях повідомляється, що неприязнь між російськими та нідерландськими туристами особливо посилилася внаслідок катастрофи малазійського “Боїнга”, в якій загинули 193 нідерландців.

Відзначається, що ці незгоди поки що не переросли в насильницькі дії, але туроператори заявляють про свою пильність і готовність втрутитися в разі інцидентів.

За даними тієї ж компанії Corendon, росіян стало помітно менше на узбережжі Середземного моря. Європейські туроператори бачать у цьому наслідки подій в Україні, оскільки російські туристи воліють не витрачати свої гроші в європейських країнах, які критично виступають проти Росії або демонструють свою проукраїнську позицію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua