Промвиробництво в Україні в червні прискорило зниження до 5%, - Держстат


Промвиробництво в Україні в червні прискорило зниження до 5%, - Держстат

Промислове виробництво в Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя) в червні 2014 р. порівняно з відповідним місяцем 2013 р. знизилася на 5%. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Водночас, промвиробництво в Україні в червні 2014 р. до травня 2014 р. знизилося на 1,5%.

За січень-червень 2014 р. до аналогічного періоду 2013 р. зниження склало 4,7%.

Добувна промисловість і розроблення кар’єрів в червні по відношенню до травня 2014 р. знизилася на 2,7%, а відносно червня минулого року – на 4,8%.

Обсяг переробної промисловості в місячному вирахуванні скоротився на 0,7%, в річному численні – на 5,9%.

Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за місяць збільшилася на 2,8% (у річному обчисленні – на 7,1%), обсяг легкої промисловості за місяць скоротився на 2% (за рік – на 6%).

Виробництво коксу і продуктів нафтопереробки в червні до травня скоротилося на 7,9%, у річному обчисленні – знизилася на 5,3%.

Виробництво хімічних речовин і хімпродукції скоротилася за місяць на 8,3% (за рік – на 21,7%), виробництво гумових і пластмасових виробів зросла за місяць на 0,6% (за рік скоротилося на 11,3%).

Обсяги металургійного виробництва за червень скоротилися на 2,6% (за рік – на 5,6%), машинобудування за місяць скоротилося на 5,2% (за рік – на 20,8%).

Зазначимо, в травні 2014 р. промвиробництво в Україні без урахування Криму знизилося на 2,1% в річному численні і на 1,6% в місячному численні. Таким чином промвиробництво прискорило падіння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua