Вищий господарський суд України визнав незаконними дії АУФТ щодо ММСІС


Вищий господарський суд України визнав незаконними дії АУФТ щодо ММСІС

Вищий господарський суд України, розглянувши у справі № 904/8556/13 касаційну скаргу Асоціації “Українські фондові торговці” на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14.04.2014, відмовив асоціації в задоволенні скарги та залишив в силі постанову апеляційного суду.

Нагадуємо, що 14.04.2014 Дніпропетровський апеляційний господарський суд своєю постановою у справі № 904/8556/13 прийняв рішення повністю задовольнити позовні вимоги ТОВММСІС Інвестментс». У своєму рішенні суд визнав недійсним рішення голови дисциплінарного комітету Асоціації “Українські фондові торговці” від 11.10.2012 р. №1/12 про відкриття дисциплінарної справи стосовно ТОВММСІС Інвестментс”. Однак асоціація вирішила оскаржити це рішення у вищій інстанції.

Розглянувши скаргу асоціації, Вищий господарський суд України став на бік «ММСІС Інвестментс». Це рішення суду поставило крапку в протистоянні АУФТ та «ММСІС Інвестмент», яке тривало більше року.

Визнавши незаконною дисциплінарну справу, в рамках якої Асоціація “Українські фондові торговці” виключила ТОВММСІС Інвестментс” із членства в АУФТ, Вищий господарський суд фактично визнав незаконним і саме виключення “ММСІС Інвестментс”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:FOREX MMCIS group
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua