У Порошенка прогнозують появу в Україні 3G-зв'язку до кінця року


У Порошенка прогнозують появу в Україні 3G-зв'язку до кінця року

Технологія мобільного зв’язку 3G в Україні може бути запроваджена до кінця поточного року, прогнозує заступник голови адміністрації президента Дмитро Шимків.

НКРЗІ повинно оголосити конкурс. Для цього у них вже всі дані є і рішення є. Далі Міністерство оборони має визначити цифру щодо конверсії частот. Це також не вимагає багато часу, тому що вони вже це зробили. Далі потрібно обмінятися документами, прийняти рішення, оголосити конкурс оператори сьогодні готові брати участь “, – сказав він в ефірі” 5 каналу.

Заступник глави адміністрації президента зазначив, що розвиток швидкісного зв’язку забезпечує додаткові надходження до державного бюджету, сприяє зростанню ВВП і розвитку індустрії.

На уточнююче запитання, в які терміни можливо впровадити 3G Шимків заявив: “Якщо ми зможемо провести конкурс до кінця літа, то оператори готові впровадити 3G-зв’язок до кінця року”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua