Країни Шенгену розповіли про плани видавати візи прямо на кордоні


Країни Шенгену розповіли про плани видавати візи прямо на кордоні

Країни-члени Шенгенського договору в найближчі роки планують видавати короткострокові візи терміном до 15 днів на кордоні. Про це повідомив прес-секретар представництва ЄС по Росії Сорен Ліборіус.

«Ми сподіваємося, що в найближчі роки з’явиться нова категорія візи (турне-віза), країни-члени Шенгенського договору зможуть видавати короткострокові візи терміном до 15 днів на кордоні, а зареєстровані у Візовій інформаційній системі як “регулярні мандрівники” отримуватимуть три- і п’ятирічні багаторазові візи», – зазначив Ліборіус.

За його словами, щоб стати «регулярним мандрівником», буде необхідно надати біометричні дані і як мінімум двічі отримати короткострокову візу до країни Шенгену. «Ці та інші нововведення, спрямовані на спрощення процедури отримання шенгенської візи, були запропоновані Європейською комісією і зараз обговорюються країнами-членами ЄС», – сказав Ліборіус.

Раніше він розповів, що впровадження системи збору біометричних даних (цифрова фотографія і відбитки пальців) при отриманні шенгенських віз до Росії почнеться в другому кварталі (квітень-червень) 2015 року, якщо буде завершена необхідна технічна підготовка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua