Україна в Лондоні домовляється про розміщення замовлень провідних світових авіавиробників на підприємствах "Укроборонпрому"


Україна в Лондоні домовляється про розміщення замовлень провідних світових авіавиробників на підприємствах "Укроборонпрому"

У Лондоні розпочалася міжнародна виставка Farnborough Air Show-2014.

На стенді ДК «Укроборонпром», в рамках Міжнародного аерокосмічного салону Farnborough Air Show-2014, можливості національного оборонно-промислового комплексу презентують ДП «Укроборонсервіс», ДП «Красилівський агрегатний завод», ДАХК «Артем», ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон». Також в українському павільйоні представлено стенди ДП «Антонов» та ПАТ «Мотор-Січ».

Під час переговорів, проведених делегацією ДК «Укроборонпром», розглянуто аспекти імпортозаміщення окремих вузлів та агрегатів, які раніше вироблялися підприємствами Російської Федерації. Досягнуто попередніх домовленостей щодо можливості їх виготовлення виробниками з інших країн.

Також обговорено питання розширення географії поставок Україною авіаційних агрегатів, що виробляються підприємствами Концерну.

Проведено переговори щодо розміщення замовлень низки провідних світових авіаційних виробників на потужностях підприємств Укроборонпрому з подальшим просуванням цієї продукції на ринках третіх країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua