Латвія ратифікувала УА України з ЄС


Латвія ратифікувала УА України з ЄС

Латвія ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це у своєму Twitter повідомив міністр закордонних справ Латвії Едгарс Ринкевічс.

“Парламент Латвії одноголосно ратифікував угоду про асоціацію між Україною та ЄС на знак солідарності з українським народом”, – повідомив Ринкевічс.

Таким чином, станом на 14 липня парламенти вже трьох (із 28) країн-членів ЄС ратифікували УА України з ЄС: Румунії, Литви та Латвії.

Нагадаємо, 27 червня 2014 р. у Брюсселі було підписано економічну частину Угоди про асоціацію України з ЄС. Політичну частину сторони підписали 21 березня. Таким чином, з урахуванням підписаної у березні політичної частини, УА з ЄС тепер є повністю підписаним документом. Після цього очікується його ратифікація в парламентах України та країн ЄС.

Напередодні у Брюсселі відбулася тристороння зустріч у форматі Україна-ЄС-Росія, на якій можливі зміни до Угоди про асоціацію з Європейським союзом не обговорювалися. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, додавши, що наступний раунд консультацій відбудеться 12 вересня.

Водночас в Адміністрації Президента України виключають вплив Росії на процес ратифікації Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

Раніше повідомлялося, що Росія просить відкласти набуття чинності УА між Україною і ЄС до вивчення ризикових зон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua