До кінця року євро/долар буде рухатися до позначки 1,3


До кінця року євро/долар буде рухатися до позначки 1,3

Напередодні були опубліковані протоколи засідання ФРС США. Загалом, американський регулятор не здивував ринок, темпи згортання програми кількісного пом’якшення поки переглядати не планується. Підвищення ставок обговорюється все активніше, на сьогодні мова йде про другу половину 2015 року. Очевидно, в будь-який момент оцінки можуть бути переглянуті.

Оскільки зміст «хвилинок» співпав з очікуваннями ринку, сильного руху валютних пар ми не побачили. Євро/долар «застряг» на позначці 1,36, не отримавши сильного імпульсу. До кінця року, в міру згортання програми QE, пара буде рухатися до позначки 1,3.

Російський рубль з середини травня торгується в коридорі 33,67-35 проти долара і 45,8-47,8 проти євро. На сьогодні фактор політичного тиску ослаб, тому за збереження поточних умов рубль буде торгуватися в цих діапазонах до кінця року.

Нафта дещо скоригувалася на тимчасовій деескалації конфлікту на Близькому Сході, а також на даних із зовнішньої торгівлі в Китаї, що вийшли гірші за очікування – сальдо скоротилося до 31,6 млрд доларів у червні, причому уповільнення видно і з експорту, і з імпорту, що вказує на деяке уповільнення економіки. Однак для рубля ціна за барель Brent трохи вища 108 доларів все одно достатньо комфортна.

Дарина Желаннова, заступник директора аналітичного департаменту Альпарі

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua