Нафтогаз пропонує приватним газодобувним компаніям почати з серпня закачування 50% в ПСГ


Нафтогаз пропонує приватним газодобувним компаніям почати з серпня закачування 50% в ПСГ

НАК “Нафтогаз України” пропонує приватним газодобувним компаніям почати з серпня 2014 р. закачування 50% в ПСГ. Про це йшлося на зустрічі голови правління “Нафтогазу” Андрія Коболєва з представниками приватних газовидобувних компаній, передає прес-служба НАК.

“У ході зустрічі обговорювалася пропозиція “Нафтогазу” із закачування, починаючи з серпня 2014 року, 50% газу, що добувається компаніями-учасниками зустрічі, в підземні газові сховища з правом його відбору, починаючи з січня 2015 року”, – йдеться в повідомленні.

За пропозицією “Нафтогазу”, весь закачаний в ПСГ газ залишиться власністю добувача, а НАК сприятиме своєчасному відбору газу в заявлених обсягах.

Сторони також обговорили поточні проблеми видобувних компаній та економічні компенсатори для учасників ринку. Представники компаній домовилися про створення робочої групи для узагальнення пропозицій. Детальне обговорення буде продовжено під час наступних зустрічей.

Як повідомили РБК-Україна в прес-службі “Нафтогазу”, у зустрічі брали участь десятки компаній, серед яких ДТЕК і Shell. З 21 млрд куб. м газу, видобутих в Україні в 2013 р., 2,8 млрд куб. м добули приватні компанії. Весь видобутий газ вони реалізують промисловим підприємствам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua