Україна виконала всі критерії програми МВФ і розраховує ще на $1,5 млрд - Яценюк


Україна виконала всі критерії програми МВФ і розраховує ще на $1,5 млрд - Яценюк

Україна виконала всі критерії кредитної програми співпраці stand-by з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і розраховує на успішне завершення роботи місії Фонду з першого її перегляду і виділення другого траншу кредиту на суму $1,5 млрд, повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“Сьогодні у мене відбудеться зустріч з приводу виділення другого траншу кредиту МВФ на загальну суму $1,5 млрд для стабілізації економічної ситуації в країні. Сподіваюся, наші переговори пройдуть успішно”, – сказав він, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у Києві в середу.

МВФ 30 квітня затвердив кредитну програму stand-by для України на SDR10,976 млрд (близько $17,1 млрд), розраховану на два роки. На початку травня Фонд перерахував перший транш SDR2,058 млрд (близько $3,2 млрд), з яких SDR1,29 млрд (близько $2 млрд) – уряду на підтримку бюджету.

Передбачається, що другий-четвертий транші, які намічені відповідно на 25 липня, 25 вересня та 15 грудня 2014 року, становитимуть по SDR914,7 млн​​, тоді як п’ятий-восьмий квартальні транші 2015 – по SDR1,372 млрд. Заключний дев’ятий транш програми в SDR686 млн, у разі дотримання закладених в неї термінів і умов, буде виділений в середині березня 2016 року.

Місія МВФ прибула в Україну для першого перегляду програми 24 червня і продовжила свою роботу до 9 липня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua