Росія прогнозує "серйозні труднощі в торгівлі" з Україною - через асоціацію з ЄС


Росія прогнозує "серйозні труднощі в торгівлі" з Україною - через асоціацію з ЄС

Росія чекає на серйозні труднощі в торгівлі з Україною через підписання Києвом угоди про асоціацію з Євросоюзом і висловить свою точку зору на тристоронній зустрічі в Брюсселі в п’ятницю. Про це заявив заступник голови Мінекономрозвитку РФ Олексій Лихачов на нараді в Торгово-промисловій палаті.

Він зазначив триваюче падіння товарообігу з Україною, особливо в частині українського експорту до Росії, який за п’ять місяців поточного року знизився на 22%.

“Формально наші поставки в Україну зростають, але виключно за рахунок обсягів газу, який до того ж іще не сплачений на сьогоднішній день”, – сказав О.Ліхачов. Він нагадав, що заборгованість України за газ вже сягнула 5,3 мільярда доларів.

“Ми припускаємо дуже складну ситуацію у взаємній торгівлі з Україною, дискусія продовжиться вже у тристоронньому форматі Росія-Україна-Євросоюз. 11 ​​липня в Брюсселі відбудеться зустріч міністрів економіки, де ми будемо ділитися з партнерами своїми не просто занепокоєннями, а абсолютно негативними висновками, пов’язаними з асоціацією України з ЄС”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua