Гендиректор "Microsoft Україна" стане заступником голови АПУ - ЗМІ


Гендиректор "Microsoft Україна" стане заступником голови АПУ - ЗМІ

Гендиректор “Microsoft Україна” Дмитро Шимків буде призначений заступником глави адміністрації президента з питань проведення адміністративних, соціальних і економічних реформ. Про це повідомило джерело в АП.

За інформацією джерела, першочергове завдання Шимківа на новій посаді – виписати структуру адміністрації президента як максимально ефективну й працездатну.

Джерело відзначило, що повноваження Шимківа будуть схожі з повноваженнями заступника голови АП часів Януковича Ірини Акімової, проте його сфера діяльності буде охоплювати не тільки економічні реформи, але і більш широкий спектр питань.

Нагадаємо, гендиректор “Microsoft Україна” став відомий широкій громадськості завдяки підтримці Євромайдану – у грудні минулого року один з найуспішніших топ-менеджерів країни взяв відпустку за свій рахунок і приєднався до масових акцій протесту в центрі Києва.

Дмитро Шимків народився в 1975 році. У 1997 р. з відзнакою закінчив університет “Львівська політехніка”, отримавши диплом у сфері радіоелектроніки, інформаційних технологій і телекомунікацій. Під час навчання ініціював створення однієї з перших університетських комп’ютерних мереж в Україні – PolyNet.

У 1998 р. Дмитро Шимків переїхав до Копенгагена, де працював у компанії “ALTA Copenhagen”. Після повернення в Україну в 2000 р. заснував компанію “Alfa Team”, яку через 2 роки продав датської корпорації “ALTA A/S”. Після реогранізації “Alfa Team” була перетворена в “ALTA Eastern Europe”, а Дмитро Шимків очолив R & D-відділ “ALTA A/S”, керуючи командою розробників в Данії, Україні і США.

У 2007 р. Шимків зайняв посаду директора з продажів у корпоративному сегменті компанії “Microsoft Україна”, а в 2009 р. був призначений генеральним директором представництва.

Дмитро Шимків є членом “Young Presidents ‘Organization” (YPO), членом правління “ACC Ukraine”, входить до Ради “AIESEC” в Україні, в правління Благодійного фонду Богдана Гаврилишина. За версією “Інвестгазети” у 2013 р. зайняв 10 місце в рейтингу “100 кращих топ-менеджерів України”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua