ЄС і Київ домовилися створити план зростання й відновлення України


ЄС і Київ домовилися створити план зростання й відновлення України

Європейський союз і Київ домовилися про розробку «плану зростання й відновлення для України на 2014-2016 роки».

Для сприяння цьому до країни вирішено направити експертну місію ЄС, йдеться в підсумковій заяві завершеної у Брюсселі координаційної зустрічі донорів, присвяченій підготовці восени цього року конференції зі збору іноземної допомоги для потреб республіки.

«Донори розглянули попередній план з метою організації можливої ​​конференції донорів та інвесторів (восени цього року), включаючи створення тимчасового підготовчого комітету. У доповненні до Угоди про асоціацію і європейського порядку реформ для України, а також узгодженої з МВФ програми реформ донори нададуть сприяння Україні у підготовці Економічного плану відновлення і зростання на 2014-2016 роки, до якого будуть включені потенційні джерела фінансування. У цьому контексті український уряд запросить донорів спільно оцінити потреби для виконання пріоритетних завдань», – наголошується в заяві.

Як наголошується, у зустрічі в Брюсселі взяли участь представники Єврокомісії, держав ЄС, їхніх партнерів, включаючи США, Канаду, Японію та інших. Крім того, тут були представлені міжнародні фінансові інститути, включаючи МВФ, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Програма розвитку ООН, низка гуманітарних організацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua