Українцям загрожує стрибок цін на інтернет


Українцям загрожує стрибок цін на інтернет

Інтернет-провайдери в Україні почали підвищувати ціни на послуги. Так, “Тріолан” оголосив про підвищення свого інтернет-тарифу на 20%, до 120 грн на місяць. Також нещодавно переглянув свої інтернет-тарифи в бік збільшення дніпропетровський “Фрегат” – з травня оператор підвищив вартість послуг на 7-15%.

Вартість послуги потрібно привести до економічно обгрунтованого рівня, а також значним зростанням курсу долара, пояснив директор київського підрозділу “Тріолан” Вадим Сидоренко. “Вартість оренди за зовнішній канал мережі, а також обладнання прив’язана до валюти”, – пояснив директор київського IPnet Дмитро Грищук.

Дрібні й середні провайдери теж не проти підняти тарифи, але поки орієнтуються на лідерів ринку, які цього робити не поспішають. “Ми будемо дивитися, що відбувається з ринком. Свого часу ми піднімали ціни після кризи 2008 р., але замість цього великі компанії продовжували їх знижувати”, – говорить Грищук.

Водночас президент “Волі” Сергій Бойко розповів, що його компанії ледь вдається утримувати тарифи, але як довго це буде можливо – невідомо. “Все залежатиме від того, що відбуватиметься в найближчі місяць-два з курсом валют. Якщо він буде, як зараз, знижуватися на 5-7 коп., або залишиться стабільний, то ми утримаємося. Але якщо він знову зросте, нам доведеться підвищувати тарифи”, – говорить Бойко.

Нагадаємо, курс долара за декілька місяців підскочив з 8 грн до майже 12 грн/дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua