В СБУ вже "немає претензій до банків", через які фінансували терористів


В СБУ вже "немає претензій до банків", через які фінансували терористів

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявляє, що в СБУ немає претензій до російських банків в Україні, через які проходили кошти для фінансування терористичної діяльності – використовувані бойовиками рахунки банки закривали на вимогу.

“Ми не звинувачуємо банки як такі або їхнє правління. Як тільки ми вимагаємо – вони закривають рахунки, які використовуються терористами. Тобто, з ними йде повне співробітництво”, – сказав Наливайченко.

Він зазначив, що йдеться про п’ять банків, у тому числі, і досить великі. Голова спецслужби додав, що називати, через які саме банки перераховувалися кошти, не слід, оскільки українці є клієнтами цих банків.

“З боку банків немає ніякої протидії. Загалом, на нашій території є повний інструментарій для недопущення фінансування тероризму”, – підсумував Наливайченко.

Нагадаємо, минулого місяця СБУ з Державною службою фінансового моніторингу України виявила та перекрила джерело фінансування терористичної діяльності на сході держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Кримінал
Все, що ми знаємо про:СБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua