На що Україна направить виділені Світовим банком $300 млн?


На що Україна направить виділені Світовим банком $300 млн?

Правління Світового банку схвалило проект “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”. Його головним виконавцем є Мінсоцполітики. На реалізацію проекту, який розрахований на 6 років і є частиною загальної допомоги Україні, затверджена позика на суму 300 млн дол. Про це повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

Мета проекту – розширення адресної програми соціальної допомоги для підтримки найбільш вразливих і найменш захищених верств населення.

Міністр соціальної політики Людмила Денисова зазначила, що цей проект дуже важливий для України, адже він дозволить вперше за багато років суттєво модернізувати систему надання соціальної допомоги, а також підвищити її ефективність.

За її словами, кошти нової інвестиційної позики, в першу чергу, будуть направлені на підтримку тих громадян, які найбільше її потребують.

“200 млн. дол підуть на вдосконалення надання соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям, 100 млн. дол – на модернізацію системи догляду за дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також дітей з особливими потребами”, – підкреслила міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua