Росія хоче продовжити високошвидкісну магістраль Москва-Адлер до Криму - після 2026 року


Росія хоче продовжити високошвидкісну магістраль Москва-Адлер до Криму - після 2026 року

Високошвидкісну залізничну магістраль (ВШМ) південного напрямку з Москви до Адлера можуть продовжити до півострова Крим. Про це заявив міністр транспорту РФ Максим Соколов.

За словами Соколова, в оновленій транспортній стратегії, затвердженій урядом РФ в червні, є три основні напрямки розвитку високошвидкісного залізничного руху. Це північно-західний напрямок, східний – до Єкатеринбурга, південний – до Адлера. Останній, можливо, і буде продовжений до Криму.

Що стосується фінансування цих проектів, Соколов повідомив, що Мінтранс підготував свої пропозиції в рамках бюджетного процесу на найближчі три роки.

Проекти перспективних ВШМ, які вперше можуть бути побудовані в Росії, уряду запропонувало ВАТ “Російські залізниці” (РЖД).

Найбільш опрацьованим проектом була визнана лінія ВШМ між Москвою і Казанню з можливістю в майбутньому продовження до Єкатеринбурга. За оновленою стратегією, високошвидкісна залізниця з Москви до Єкатеринбурга буде побудована до 2026 року (вартість проекту становить 2,1 трильйона рублів або 62,05 млрд доларів), з Москви до Адлера – до 2028 року (вартість – 2,3 трильйона рублів (67,96 млрд доларів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua