Близько 12% малих і середніх підприємств Донецька змушені були скоротити чи згорнути свою діяльність - мер


Близько 12% малих і середніх підприємств Донецька змушені були скоротити чи згорнути свою діяльність - мер

Близько 12% малих і середніх підприємств Донецька змушені були скоротити, а то й зовсім згорнути свою діяльність у першому півріччі 2014 року, заявив міський голова Олександр Лук’янченко під час прес-конференції в середу.

“Промислові підприємства та малий бізнес працюють в непростих умовах і з дуже великим надривом. Ми забезпечили виконання дохідної частини бюджету у червні і в цілому за півріччя. Ми впоралися з плановими завданнями та перерахували кошти в усі рівні бюджету”, – цитує міського голову прес-служба Донецької міськради.

За словами мера, в Донецьку в повному обсязі виплачено пенсії – 545,6 млн грн, надходження до Пенсійного фонду забезпечено на 100,2%.

“По лінії соціального захисту всі види державних допомог виплачуються у строки і в 100% обсязі – 50,4 млн грн. Однак, у зв’язку з нестабільною роботою казначейства, є недоплати за страховими сумами – це одноразова допомога постраждалим та їхнім сім’ям 3,2 млн грн і оплата лікарняних листів – 1,47 млн ​​грн. У червні в Донецьку виплачено на 48 млн грн заробітної плати більше, ніж у травні поточного року”, – сказав О.Лук ‘янченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua