Україна занурюється у безробіття: у червні кількість опублікованих вакансій скоротилася на 25%


Україна занурюється у безробіття: у червні кількість опублікованих вакансій скоротилася на 25%

За даними Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, у червні кількість опублікованих вакансій скоротилася на 25%, а от кількість створених резюме залишається незмінною порівняно з минулим місяцем.

Найбільше падіння спостерігалося у сфері транспорту і логістики (36%), бухгалтерії та фінансів підприємства (34%), продажів (30%) і закупівель (31%). Значно зменшилася кількість пропозицій для топ-менеджерів (37%) і молодих фахівців (34%). Не настільки стрімко, але все ж зменшилася кількість пропозицій в галузі управління персоналом (9%), будівництва (11%) та юриспруденції (12%).

У червні найбільшу кількість вакансій пропонували для програмістів і фахівців з продажу. Варто відзначити, що в червні кількість вакансій для програмістів скоротилася на 27% порівняно з минулим місяцем. Хоча, як правило, ця сфера найменш піддана впливу кризи. У десятці найбільш активних проф. сфер також маркетинг, вакансії для молодих фахівців, виробництво, адміністративний персонал, туризм і банки.

Ринок праці в регіонах залишився практично без змін. Тривав обвал ринку праці в Луганській і Донецькій областях. Як і минулого місяця, кількість вакансій тут скоротилася майже вдвічі. В областях, що межують із зоною АТО, спостерігаються тенденції спаду ринку праці, характерні і для інших регіонів країни. Лідером за кількістю вакансій традиційно залишається столиця.

ТОП-10 вакансій у Києві.

Як і в минулі періоди, більшість топових вакансій пропонують для програмістів і фахівців в IT сфері. Проте в червні як в столичному ТОП-10, так і в ТОП-100 стало значно більше вакансій керівників, в тому числі в промисловій сфері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua