Кияни заборгували за теплоенергію більш ніж 2,9 млрд грн


Кияни заборгували за теплоенергію більш ніж 2,9 млрд грн

Заборгованість за теплову енергію перед ВАТ “Київенерго” станом на 1 липня 2014 р. за оперативними даними перевищила 2,931 млрд грн, внаслідок чого Компанія накопичила борг перед НАК “Нафтогаз України” за спожитий природний газ більш ніж в 2,561 млрд грн. Про це повідомили в прес-службі ВАТ “Київенерго”.

Зокрема, загальна сума заборгованості споживачів столиці за теплову енергію Київенерго становить 1,870 млрд грн, а накопичена заборгованість перед Компанією з відшкодування різниці в тарифах (КРТ) на теплову енергію перевищила 1,061 млрд грн.

При цьому, житлово-експлуатаційні організації м. Києва станом на 1 липня 2014 року заборгували за тепло 1,059 млрд грн.

Серед них найбільшу заборгованість мають ЖЕО Шевченківського району – 218 млн грн, Голосіївського району – 159 млн грн, Подільського району – 118 млн грн.

Борг відомчих установ і організацій, що фінансуються з державного бюджету і з бюджету міста Києва, за оперативними даними на 1 липня цього року становить 779 млн грн. Зокрема, заборгованість установ, що фінансуються з державного бюджету становить 37,5 млн грн, а установ, що фінансуються з міського бюджету – 741,5 млн грн.

Найбільшими боржниками за спожиту теплову енергію станом на 1 липня 2014 р. є заклади освіти, що фінансуються з районних бюджетів міста Києва – 536,6 млн грн і лікувальні установи, фінансування яких здійснюється з міського бюджету – 142,8 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua