В Україні сьогодні збільшується акцизний податок на алкоголь: деталі


В Україні сьогодні збільшується акцизний податок на алкоголь: деталі

В Україні сьогодні, 1 липня 2014 р., збільшується акцизний податок на алкоголь. Про це йдеться в законі № 1166-VII “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”.

Так, відповідно до закону, акциз на вина з додаванням спирту та міцні (кріплені) вина з додаванням рослинних або ароматичних екстрактів зростає на 25,1% – до 3,58 грн/літр. Відзначимо, що раніше в Україні діяла ставка на міцні вина в розмірі 2,86 грн/літр.

Крім того, 1 липня збільшується акцизний податок на ігристі і газовані вина на 0,25% – до 5,20 грн/літр. Попередня ставка на ігристі і газовані вина в Україні становила 4,16 грн/літр.

Ставки на сидр і перрі (без додання спирту) від сьогодні зростуть з 0,50 грн/л до 0,63 грн/літр, тобто на 26%.

Також підвищується ставка на 25% – до 70,53 грн/літр 100% спирту на етиловий спирт, неденатурований спирт, з концентрацією спирту 80 об. % або більше; та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, отримані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації, а також на суміші із зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями з додаванням спирту. Попередня ставка на ці напої в Україні становила 56,42 грн/літр 100% спирту.

Нагадаємо, народні депутати прийняли зазначений закон 27 березня 2014 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua