Фунт стерлінгів на піку з 2008р., приваблює "биків" більше за інші валюти


Фунт стерлінгів на піку з 2008р., приваблює "биків" більше за інші валюти

Рейдери віддають явну перевагу британському фунту стерлінгів, розраховуючи, що ралі, в результаті якого валюта зміцнилася до максимального від 2008 року рівня, це тільки початок.

Хедж-фонди та інші великі учасники ринку підвищують ставки на зростання фунта більше, ніж на інші основні валюти, говориться в огляді JPMorgan Chase & Co. з посиланням на дані Комісії з термінової ф’ючерсної торгівлі сировинними товарами (CFTC) США.

Минулого тижня курс фунта до долара вперше з серпня 2009 року перевищив $1,70 після того, як Банк Англії дав зрозуміти, що може підвищити відсоткові ставки раніше, ніж очікують трейдери. У вівторок фунт залишається в межах 0,2% від максимуму з 2008 року.

Стратеги таких фінансових організацій, як Commerzbank AG і Wells Fargo & Co., змінили прогнози по фунту у бік підвищення.

“Коли в світі, який зголоднів за значними коливаннями котирувань і звик до слабкої волатильності валютного ринку, несподівано відбувається щось подібне, можна спостерігати виникнення досить сильного тренда, – заявив головний валютний стратег Bank of New York Mellon Corp. у Лондоні Саймон Деррік. – Останні декілька років фунт торгувався в інтервалі $1,50-1,70, тому ймовірність швидкого прориву цього діапазону відкриває нові можливості”.

Ставки на зростання фунта наприкінці минулого тижня сягнули максимального обсягу від 2007 року, свідчать дані CFTC.

Голова Банку Англії Maрк Карні надав додатковий імпульс зміцненню фунта, заявив 12 червня, що перше після фінансової кризи підвищення ставок “може відбутися швидше, ніж цього очікують ринки”.

Від початку червня фунт стерлінгів виріс до долара США на 1,6%, демонструючи найкращу після новозеландського долара динаміку серед 16 основних валют, що відслідковуються агентством Bloomberg. Новозеландський долар виріс на 2,7%. Привабливість фунта підвищилася на тлі очікувань зростання прибутковості британських облігацій.

Фунт 19 червня подорожчав до $1,7063 – максимуму з жовтня 2008 року, 24 червня за нього давали $1,7028.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua