Звільнення Кубіва з посади голови НБУ буде величезною політичною помилкою - думка


Звільнення Кубіва з посади голови НБУ буде величезною політичною помилкою - думка

Звільнення Степана Кубіва з посади голови Національного банку України буде величезною політичною помилкою. Про це під час прес-конференції заявив президент Асоціації українських банкірів Олександр Сугоняко.

“Якщо ми подивимось кого призначають на які посади і які вони мають зв’язки з попередньою владою, то не можна прибрати Кубіва, який є відкритим, який з Майдану, є носієм цінностей, які є у Майдану. Візьміть хоча б Мінюст – сто днів пройшо, і які зрушення? По суті, збережені усі схеми відмивання і заробляння грошей у цьому міністерстві. І подивитись, що зробив Кубів і пообривав там (у НБУ – ред.) ці схеми”, – вважає він.

“Якщо це зробить сьогоднішній президент чи Верховна Рада, це буде означати, що це політичний крок, який змушує говорити про вихід на Майдан, знову. І чи є банкіри, які незадоволені? Є, особливо ті, які звикли вирішувати проблеми так, як вони вирішувалися раніше. А сьогодні вони так не вирішуються. Тому це проблема цих банкірів, і треба міняти свідомість. Хлопці, ми ж в Європу хочемо йти, так давайте працювати за європейськими засадами, а не тими, які у нас були і нав’язувалися чотири роки”, – підкреслив експерт.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко пропонує звільнити голову Національного банку України Степана Кубіва і призначити головою Валерію Гонтарєву.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua