США та ЄС запобігли повномасштабному вторгненню Росії в Україну, - МЗС Польщі


США та ЄС запобігли повномасштабному вторгненню Росії в Україну, - МЗС Польщі

Дії США і Євросоюзу запобігли повномасштабному вторгненню Росії в Україну, вважає міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

“Американські і європейські дії вже, можливо, запобігли повномасштабному вторгненню в Україну”, – зазначив міністр в інтерв’ю CNN.

При цьому, на його думку, провідну роль у зовнішньому захисті України відіграють США, а не ЄС. Сікорський повідомив, що незважаючи на президентські вибори, ситуація в Україні продовжує залишатися нестабільною. Реагуючи на цю ситуацію, НАТО зміцнило свою присутність біля кордону Росії, США направили 150 десантників до Польщі.

“Ми вітали б і більше військ, і з Європи, і з США”, – зазначив Сікорський.

“Ми просто вважаємо, що рівень безпеки на всій території НАТО повинен бути вищий. І на сьогодні у нас є бази НАТО, як спадщина холодної війни, в місцях, де вони були корисні під час протистояння з Радянським Союзом і неефективні зараз, враховуючи події останньої чверті століття. І це має тепер бути переглянуто”, – підкреслив глава польського МЗС.

Він також висловив сподівання, що новий лідер України Петро Порошенко зможе забезпечити стабільність.

“Петро Порошенко – виходець з Партії регіонів, був міністром при Януковичі. І він та людина, яка заслуговує довіри Заходу і яка в змозі мати справу з Росією”, – вважає Сікорський.

Нагадаємо, США вважають пропозицію Росії про створення гуманітарних коридорів в Луганській і Донецькій областях лицемірством.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua