Україна потребує прямої військової допомоги від США, щодо неї можлива більша агресія - Порошенко


Україна потребує прямої військової допомоги від США, щодо неї можлива більша агресія - Порошенко

Для захисту незалежності Україна повинна зміцнювати свої Збройні сили і на даному етапі потребує прямої військової допомоги від США на зразок програми ленд-ліз часів Другої світової війни.

Про це лідер президентських перегонів Петро Порошенко сказав в інтерв’ю The Washington Post.

“На даний момент нам потрібен новий договір про безпеку, такий же як ленд-ліз (державна програма, за якою США передавали своїм союзникам у Другій світовій війні боєприпаси, техніку, продовольство і стратегічну сировину , включаючи нафтопродукти – ред). Ми повинні співпрацювати в військово-технічній та консультативній допомозі. Ми готові боротися за незалежність, і ми повинні зміцнювати збройні сили України”, – зазначив Порошенко.

На його думку, щодо України можлива більша агресія. У такому випадку не допоможуть санкції, які й так не справляють враження, зазначив можливий президент України.

Водночас, за словами Порошенка, пряма американська військова допомога на зразок програми ленд-ліз може виявитися дійсно ефективною. При цьому він згадав слова тодішнього американського президента США Франкліна Рузвельта про те, що “коли будинок вашого сусіда горить, ви повинні позичити йому свій садовий шланг”.

The Washington Post відзначає, що одним із перших завдань нового президента України стане відновлення “на ходу” деморалізованої і погано оснащеної української армії, “намагаючись при цьому ліквідувати загрозу, яку являють собою озброєні бойовики і російські агенти, які утримують ключову інфраструктуру в Донецькій і Луганській областях”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Світ
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua