Україна переходить до другого етапу лібералізації візового режиму з ЄС


Україна переходить до другого етапу лібералізації візового режиму з ЄС

Європейська комісія схвалила перехід України до виконання другої фази плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.

Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

“Єврокомісія дійшла висновку, що Україна створила всі необхідні законодавчі, політичні та інституційні рамки і досягла відповідності вимогам першої фази візового діалогу. Тому можна розпочинати другу фазу, в рамках якої Єврокомісія перевірятиме виконання всіх цих правил”, – йдеться в повідомленні.

Коментуючи подію, президент Єврокомісії Жозе-Мануел Баррозу зазначив, що пропозиція перейти до другої фази є насамперед визнанням важливих законодавчих реформ, прийнятих протягом останніх місяців.

“Хоча попереду все ще залишається важлива робота, це дуже конкретний сигнал владі та громадянам України, що в умовах наполегливої ​​роботи переваги близької асоціації з ЄС є реальними і відчутними для всіх”, – зазначив голова Єврокомісії.

У ЄС відзначають, що після представлення останньої доповіді Єврокомісії з виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму в листопаді 2013 року, Україна прийняла закони в області безпеки документів, надання притулку, боротьби з корупцією, боротьби з дискримінацією та захисту даних.

Нагадаємо, 21 березня в Брюсселі відбулася церемонія підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua