Ростуризм закликав відпочивати у Криму за готівку


Ростуризм закликав відпочивати у Криму за готівку

Федеральне агентство з туризму (Ростуризм) закликало туристів, які планують відправитися на відпочинок до Криму, заздалегідь знімати готівку. Про це повідомляється на офіційному сайті відомства. Зараз на півострові працюють лише 56 банкоматів, в яких можна отримати готівку з карток VISA та MasterCard.

«Для забезпечення повноцінного функціонування в Криму і Севастополі інфраструктури для здійснення операцій з використанням платіжних карт буде потрібно досить тривалий час, що пов’язано з необхідністю вирішення не тільки технічних, але й організаційно-правових питань», – наголошується в повідомленні. У зв’язку з цим Ростуризм закликав туроператорів і турагентів, що продають путівки до Криму, інформувати клієнтів про ситуацію з платіжними картами.

В агентстві також повідомили, що на сьогодні здійснюються заходи щодо введення в експлуатацію банкоматів, що працюють з платіжними картами системи «Універсальна електронна карта».

На початку травня Нацбанк України заборонив українським банкам здійснювати діяльність на території Криму. У свою чергу російський регулятор приступив до закриття відділень банків України на території півострова.

Універсальна електронна карта (УЕК) – російська пластикова карта, що об’єднує в собі ідентифікаційний і платіжний засіб. Карта видається громадянам Росії безкоштовно за особистою заявою через відділення Сбербанку. УЕК дозволяє дистанційно замовити, оплатити і отримати держпослуги, вносити та знімати гроші через банкомати, в ниці регіонів замінює соціальну карту. Раніше прес-служба ВАТ «Універсальна електронна карта» повідомила, що Сбербанк планує почати масовий випуск карт ПРО100 (комерційна назва УЕК), в тому числі для громадян, що виїжджають до Криму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua