Куди літали українці на травневі свята?


Куди літали українці на травневі свята?

З 1 до 15 травня 2014 року з міжнародного аеропорту «Бориспіль» найбільшу кількість чартерних рейсів було відправлено до Туреччини та Єгипту. До ТОП-3 найбільш популярних напрямів з головних повітряних воріт країни увійшли Анталія (126 рейсів), Хургада (57 рейсів) і Шарм-Ель-Шейх (56 рейсів).

На травневі свята серед українців також користувалися популярністю додаткові рейси в Іракліон, Родос (Греція), Мугла (Туреччина) і Тіват (Чорногорія). Крім того, з головного столичного аеропорту було відкрито два нових напрямки порівняно з аналогічним періодом минулого року – міста Таба (Єгипет) і Аліканте (Іспанія). З 1 по 15 травня аеропорт «Бориспіль» обслужив 3012 рейсів – 2554 регулярних і 458 чартерних.

На травневі свята кількість пасажирів традиційно збільшується. Так, з 5 до 12 травня пасажиропотік на рейсах до Анталії виріс на 31%, до Хургади на 9% і до Шарм-Ель-Шейха на 7% порівняно з обсягами попереднього тижня. Таке зростання обумовлене не тільки збільшенням кількості рейсів, а й підвищенням їхньої завантаженості.

Найбільшу кількість пасажирів порівняно з попереднім тижнем (+127%) обслужила авіакомпанія «Авіалінії Харкова», за рахунок додаткових чартерних рейсів за туристичними напрямками в період травневих свят. Також відчутно збільшився пасажиропотік на чартерних рейсах авіакомпаній «Роза вітрів» на 1907 пасажирів (+35%) і «ЮТейр» на 1627 пасажирів (+34%).
Всього з 1 до 15 травня 2014 року аеропорт «Бориспіль» обслужив 279 423 пасажирів, з яких 222 954 скористалися регулярними рейсами і 56469 – чартерними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua