Пенсії жителів Криму за російським законом будуть нижчі, ніж були - Мінсоцполітики


Пенсії жителів Криму за російським законом будуть нижчі, ніж були - Мінсоцполітики

Міністр соціальної політики Людмила Денисова вважає міфом твердження, що після обіцяного перерахунку за російським законодавством пенсії кримчан значно зростуть.

“Це черговий міф, розрахований на легковірних. Наприклад, знаю, що у Пенсійному фонді Криму розпочався масовий перерахунок пенсій за російськими законами. З 556 тисяч вже порахували перші 6 тисяч. Там просто в шоці, тому що пенсії за російським законом для місцевих жителів виходять нижчі, ніж були раніше”, – сказала Денисова.

Вона нагадала, що в Криму спочатку автоматично підняли всі виплати на 25%. “Сподівалися, потім перерахують і все співпаде, а виявилося – ні. Ось вони зараз і думають, як зберегти пенсії хоча б у розмірах попередніх українських виплат. Адже потрібно у когось забрати, щоб їм віддати”, – зазначила міністр.

Міністр переконана, що в соціальній сфері росіянам варто було б багато чому у нас повчитися. “Мені розповіли, що коли один із заступників мого колеги в Росії приїхав до Криму та ознайомився з українським законодавством, то в приватній бесіді зізнався: у питанні соціального страхування і допомоги сім’ям з дітьми Росія років на сім відстала від України. Тобто, їм ще слід багато в чому нас наздоганяти”, – резюмувала Денисова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua