Росія планує припинити співпрацю з NASA на МКС після 2020 року


Росія планує припинити співпрацю з NASA на МКС після 2020 року

Згідно заяви російського віце-прем’єра Дмитра Рогозина Росія планує припинити співпрацю з NASA на МКС після 2020 року. Зараз Росія більше зацікавлена у інших перспективних космічних проектах.

Згортання космічної програми на МКС було спровоковане санкціями США. Зокрема, російська сторона найшвидше припинить поставку ракетних двигунів РД-180. Рогозин зазначив: “Ми будемо виходити з реалій. Ми не зможемо продовжувати поставляти двигуни РД-180, якщо вони будуть використовуватися США не з цивільною метою, а також не зможемо продовжувати регламентні роботи з обслуговування вже наданих двигунів на території США”. Окрім цього, Росія може припинити продаж ракетних двигунів К-33.

У космічній програмі МКС беруть участь Роскосмос, NASA, Європейське космічне агентство, Канадське космічне агентство та агентство з аерокосмічних досліджень Японії. Будівництво орбітальної станції розпочалося 1998 року. Очікувалось, що проект триватиме до 2024 року, тому без 5 російських сегментів уся місія перебуватиме під загрозою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua