81% росіян готові хоч зараз переобрати Путіна президентом на новий термін - соціологи


81% росіян готові хоч зараз переобрати Путіна президентом на новий термін - соціологи

Електоральний рейтинг президента Володимира Путіна продовжує зростати, повідомляє “Левада-Центр”. За опитуванням, проведеним його соціологами в кінці квітня, 49% учасників дослідження і 81% тих, хто вже визначився з вибором, віддали б голоси за Путіна, якби президентські вибори відбулися найближчим часом. Місяць тому, в кінці березня ці показники, за даними “Левади”, становили 46% і 77% відповідно.

Варто відзначити, що дані опитувань цього центру суттєво різняться з результатами аналогічних досліджень фонду “Громадська думка” (ФГД). За даними останнього на кінець квітня, 64% росіян готові проголосувати за нинішнього главу держави у разі проведення перевиборів президента найближчим часом.

Також в ході нинішнього опитування “Левада-Центру” 49% його учасників заявили, що хотіли б бачити Путіна на посту президента РФ після виборів 2018 року (рік тому таких було 26%, а на початку березня цього року – 32%, за колишніми опитуваннями “Левади”).

13% учасників нового дослідження бажали б, щоб Росією після виборів-2018 керувала “інша людина, яка продовжить політику Путіна”. 22% респондентів хочуть бачити на цій посаді “людину, яка запропонувала б інше вирішення проблем Росії”. 16% вагалися з відповіддю.

Статистична похибка таких опитувань не перевищує 3,4%, запевняють соціологи “Левади”.

Різке зростання популярності президента Путіна в народі, що спостерігається з кінця лютого, експерти пов’язують з подіями в Україні і приєднанням Криму до Росії, а також з успіхами російських спортсменів на олімпійських та паралімпійських іграх в Сочі. При цьому різні експерти передбачали зростання електорального рейтингу Путіна, що вже перевищив значення трирічної давності, зазначеного під час його останньої передвиборної кампанії, від 62% до 84% найближчим часом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua