Банк Росії наказав банкам захиститися від Visa і MasterCard


Банк Росії наказав банкам захиститися від Visa і MasterCard

Банк Росії наказав банкам створити міжхостові з’єднання для захисту від дій міжнародних платіжних систем (МПС).

“Кредитним організаціям, які є учасниками платіжних систем, операційні центри яких розташовані за межами Росії, і надають в рамках цих систем послуги з переказу грошових коштів з використанням платіжних карт, з метою забезпечення безперебійності надання зазначених послуг рекомендується організовувати канали міжбанківської взаємодії шляхом укладання двосторонніх угод з іншими кредитними організаціями або участі в інших платіжних системах, що дозволяють здійснювати внутрішні російські перекази грошових коштів з використанням платіжних карт МПС без використання операційних і платіжних клірингових центрів МПС”, – зазначено в листі першого заступника голови ЦБ Георгія Лунтовського.

Глава банку “ВТБ 24” Михайло Задорнов заявив раніше, що уряд вирішив зобов’язати російські банки створити до червня міжхостові з’єднання для захисту від дій МПС.

Необхідність укладання угод продиктована труднощами, що виникли у деяких російських банків (“СМП- банк”, “Собінбанк”, “ІнвестКапіталБанк”, банк “Росія”, “Темпбанк”) при роботі з МПС Visa і MasterCard після введення санкцій США. У відповідь Держдума розробила закон про національну платіжну систему, який було прийнято в середині квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua