Mastercard зупинила обслуговування операцій карт російського "Темпбанку"


Mastercard зупинила обслуговування операцій карт російського "Темпбанку"

Міжнародна платіжна система Mastercard припинила обслуговування операцій за картками московського Темпбанку, що потрапив до списку санкцій США, однак банк почав переговори з альтернативними локальними та міжнародними операторами, повідомив РІА Новини заступник голови правління банку Володимир Ерібеков.

Мінфін США повідомив у четвер, що ввів санкції щодо Темпбанку і його голови Михайла Гаглоєва, оскільки банк допомагав Центробанку і державній нафтовій компанії Сирії Sytrol, які раніше підпали під санкції США. При цьому відомство не уточнює, звідки була отримана ця інформація. За даними американського Мінфіну, Гаглоєв особисто їздив в Дамаск, “щоб укладати угоди з сирійським режимом від імені Темпбанку”.

“Так, вчора ввечері (Mastercard припинила проводити операції за картами – ред.). Ми готові були, але вони зробили це без попередження”, – сказав Ерібеков. На запитання про те, чи має намір банк проводити переговори з Mastercard про можливість відновлення обслуговування, він відповів, що ні. “Ми зараз шукаємо альтернативні платіжні системи. Можу озвучити локальні – Union Card і “Про100”, плюс ми готуємо ще одну міжнародну, але поки до запуску не дійшло, не хотів би її озвучувати”, – зазначив заступник голови.

У свою чергу, в прес-службі Mastercard підтвердили РІА Новини, що відповідно до недавно оголошених США санкцій проти Сирії компанія призупинила участь Темпбанку в платіжній системі. “Ми шкодуємо про всі незручності, доставлені власникам карт банку. Отримати готівку за цими картами можна в банкоматах та відділеннях Темпбанку. Зараз ми працюємо над тим, щоб звести до мінімуму ймовірність ускладнень в майбутньому”, – заявив офіційний представник Mastercard.

З понеділка банк припинив здійснювати перекази в доларах з рахунків юридичних і фізичних осіб, зберігши при цьому перекази в євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua