Українським авіакомпаніям надано право на експлуатацію багатьох нових міжнародних напрямків


Українським авіакомпаніям надано право на експлуатацію багатьох нових міжнародних напрямків

Українські авіакомпанії будуть виконувати польоти за новими напрямками, в тому числі і в період літньої навігації. Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури.

Комісія з формування та реалізації державної політики з експлуатації повітряних ліній надала право вітчизняним авіаперевізникам з 30 березня по 26 жовтня 2014 р. виконувати чартерні рейси на курорти Туреччини: “Авіалініям Харкова” – із Запоріжжя до Анталії і з Києва до Бодрума, “Розі Вітрів” – з Донецька та Запоріжжя до Анталії і зі Львова до Даламана.

Також надано право на виконання міжнародних регулярних авіарейсів. Компанії “Міжнародні авіалінії України” дозволено експлуатувати напрямок з Одеси до Барселони (Іспанія) і з Харкова до Ларнаки (Кіпр). Перевізник “Дніпроавіа” отримав право здійснювати польоти з Києва до Вільнюса (Литва), Риги (Латвія), Ростова-на-Дону (Росія) і з Дніпропетровська до Кутаїсі (Грузія). “ВіззЕйр України” виконуватиме рейси з Києва в Неаполь (Італія), “Браво” – з Києва в Амман (Йорданія), Багдад (Ірак) і Дамаск (Сирія). “Авіалінії Харкова” перевозити пасажирів з Києва, Донецька та Харкова в Монастір (Туніс), а також з Харкова до Барселони (Іспанія) і Ларнаки (Кіпр).

По Україні право на регулярні рейси – з Києва до Харкова – надано компанії “Дніпроавіа”.

Крім того, Комісією, за заявами перевізників, анульовано низку прав на експлуатацію повітряних ліній авіакомпаній “Дніпроавіа”, “ВіззЕйр Україна”, “ЮТейр Україна”, “Роза Вітрів” і “Ян Ейр”.

Відповідні рішення Комісії затверджені наказом Міністерства інфраструктури від 22 квітня 2014 р. № 188.

Нагадаємо, право на виконання авіарейсів перевізникам, за результатами розгляду відповідних заяв, надає Комісія з формування та реалізації державної політики з експлуатації повітряних ліній, до складу якої входять представники Міністерства інфраструктури та Державної авіаційної служби. Порядок надання та анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній, затверджений наказом Міністерства інфраструктури від 23.04.2013 р. № 245 набув чинності 31 травня 2013 р. Цим Порядком встановлено єдиний чіткий механізм допуску авіаперевізників до конкретних повітряних ліній, вимоги до їхньої експлуатації, і обмеження прав, якщо перевізник не виконує взяті на себе зобов’язання. Порядок розроблений відповідно до Повітряного кодексу України та стандартів і рекомендованої практики Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua