Замість Криму росіяни віддали перевагу Казані


Замість Криму росіяни віддали перевагу Казані

Російські турагентства підбили підсумки травневих свят. І з’ясувалося, що найпопулярнішим напрямком для відпочинку у жителів цієї країни стали Чехія, Іспанія та Італія, відповідно до сервісу онлайн-бронювання Oktogo. А за даними Росавіації, на травневі свята до Криму і назад злітали лише 50 тисяч пасажирів. Це більш ніж у три рази менше, ніж було на травневі в 2013-му, коли, за даними Ради міністрів Криму, на півострові відпочили більш ніж 176 тисяч людей.

Замість Криму росіяни, за Oktogo, обрали в першу чергу Кіпр і Туреччину. Не виявилося кримських міст і серед міст РФ (Oktogo вважає Крим російською територією), найбільш популярних серед росіян.

Замість Ялти, Судака, Севастополя громадяни РФ поїхали до Петербурга, Москви, Сочі, Казані і Нижнього Новгорода. Протягом травневих свят «Сегодня» спостерігала за набережною Судака за допомогою веб-камери на сайті «відпочинок-судак.рф» і не помітила на пляжі більше двох відпочиваючих. «Минулого року я відпочивала тут на 9 травня і вже тоді на цьому пляжі було не проштовхнутися. Сумно дивитися на порожній Судак», – зазначила наша колега Ольга з Києва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua