Путін пропонує Заходу поділити Україну - The Washington Post


Путін пропонує Заходу поділити Україну - The Washington Post

Президент Росії Володимир Путін пропонує країнам Заходу разом розділити Україну.

Про це пише в своїй статті оглядач The Washington Post Маша Гессен, яка проаналізувала останні заяви російського президента.

“За 24 роки після того, як Росія оголосила себе суверенною державою, вона не змогла почати сприймати себе як постімперська держава”, – вважає вона.

На думку Гессен, Путін бачить Російську Федерацію спадкоємицею Російської імперії. Вона нагадує, що Путін розкритикував передачу Криму в 1954-му Україні, “але не згадав про той факт, що землі, які були передані в свою чергу Україною Російській Радянській Республіці, так і залишаються частиною Росії на сьогодні”.

Більше того, в промові під час прямої лінії 18 березня Путін звинуватив більшовиків у незаконному визначенні меж України одразу після 1917 року. А ще через місяць Путін нагадав, що різні регіони України колись належали Польщі, Австро-Угорщині та Чехословаччині.

“Ось що він хотів сказати: кордони можна і потрібно змінювати, Європа, давай-но разом розділимо Україну”, – вважає Гессен.

Вона переконана, що такої країни як Україна Путін не знає. Коли ж він закликав екстремістів на Сході України відкласти референдум, то таким чином, на думку оглядача, він запросив Європу домовлятися щодо розподілу України.

“А якщо Європа не захоче брати участь у розчленуванні, Росія діятиме сама”, – пише автор, відзначаючи, що Східну Україну в разі від’єднання чекає доля Придністров’я, Південної Осетії або Криму. “Росія має цілий репертуар анексій”, – відзначає автор статті.

“А що трапиться після України? Є й інші країни, які колись були завойовані царями, а пізніше втрачені. Зрештою, хто сказав, що Фінляндія має право на існування?” – пише Гессен.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua