0 800 307 555
0 800 307 555

Диверсант-Грушник "Стрілець" оголосив себе "головнокомандуючим ДНР" і заявив про початок КТО


Диверсант-Грушник "Стрілець" оголосив себе "головнокомандуючим ДНР" і заявив про початок КТО

Керівник розвідувально-диверсійної групи ГРУ Генштабу ЗС РФ Ігор Гиркин (позивний “Стрілець”) проголосив себе верховним головнокомандувачем так званої Донецької народної республіки, повідомляє видання “Новости Донбасса” в понеділок.

Також опубліковано наказ Стрільця, в якому він, зокрема, заявляє про перехід під його особистий контроль всіх силових структур Донецької області, а також про початок контртерористичної операції.

Зокрема, він наказав перепідпорядкувати йому як командуючому збройними силами ДНР всі постійно дислоковані на території республіки військові формування, силові структури і підрозділи органів безпеки, міліції, митниці, прикордонної служби, прокуратури, а також інші воєнізовані структури.

Крім того, він наказав ввести на території ДНР режим контртерористичної операції (КТО). “В рамках КТО всі бойовики Українських неонацистських угруповань (т.зв. “Національна гвардія”, “Правий Сектор”, “батальйон Ляшка”, батальйон “Донбас” та інші) підлягають затриманню, роззброєнню, а в разі збройного опору – знищенню на місці”, – йдеться в наказі.

Він пропонує командуванню ВС і воєнізованих структур України піти на переговори на предмет вивозу і евакуації матеріальних засобів ЗС України, які були переведені на територію ДНР від початку АТО.

Крім того, Стрілець наказує Службі аеронавігації перейти в його підпорядкування і доповісти про готовність виконувати розпорядження, і з нуля годин 12 травня 2014 р. узгоджувати всі польоти на території республіки, включаючи транзитні з представниками Ставки Командувача Збройними силами ДНР. “Військовим формуванням і силам Ополчення, яке підпорядковувалося Командувачу Збройними силами ДНР, взяти під негайну охорону всі аеропорти ДНР в районах, і не допускати несанкціонованих польотів без дозволу представників Ставки Командувача Збройними силами ДНР”, – говориться в наказі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua