Хакери викрали дані більш ніж 1,3 млн абонентів найбільшого оператора Франції


Хакери викрали дані більш ніж 1,3 млн абонентів найбільшого оператора Франції

Найбільший французький оператор зв’язку Orange вкотре став жертвою атаки кібершахраїв. Хакери викрали персональні дані більше мільйона його абонентів, включаючи імена, адреси електронної пошти та номери мобільних телефонів, повідомляє видання Le Figaro.

Сама атака відбулася ще 18 квітня, проте компанія довгий час про неї замовчувала, зізнавшись громадськості лише 6 травня. Всього внаслідок кібератаки постраждали 1,3 мільйона клієнтів оператора. Усім їм були розіслані повідомлення з попередженням і проханням проявляти пильність і не повідомляти через інтернет ніякі конфіденційні дані, в тому числі, номери банківських рахунків і паролі для облікових записів, йдеться на офіційному сайті Orange.

У повідомленні також вказується, що компанія вжила необхідних заходів з усунення технічних неполадок, що дозволили хакерам отримати особисті дані абонентів, і запобігти подальшому незаконному доступу до подібної інформації.

Це вже не перший випадок, коли Orange стає об’єктом атак хакерів. Аналогічний інцидент стався в лютому. Керівництво Orange визнало, що хакери зуміли отримати доступ до даних близько 800 тис. користувачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua