У Росії пропонують легалізувати відправку "добровольців" в Україну


У Росії пропонують легалізувати відправку "добровольців" в Україну

Перший заступник голови Держдуми Іван Мельников пропонує легалізувати потік добровольців, що відправляються в Україну, створивши спеціальну організацію, можливо, при Міністерстві оборони Росії. Ініціатива буде обговорюватися на засіданні фракції, повідомляє видання Известия.

“Раз є рух, то його не можна пускати на самоплив, а необхідно направляти в потрібне русло. Люди туди все одно їдуть, вони можуть там загинути… (потрібно) щоб вони їхали на підготовлене місце, вливалися в місцевий визвольний рух”, – заявив Іван Мельников.

Мельникова не бентежить той факт, що організація потоку добровольців чинною владою в Києві та західними державами буде сприйнята як військове втручання.

Однак, як зазначає видання, в Єдиній Росії ініціативу не підтримали. Зокрема, заступник голови комітету Держдуми з оборони Франц Клінцевич вважає, що конфлікт потрібно врегулювати мирним шляхом.

“Замість того, щоб відправляти добровольців, потрібно слухати, що говорить президент, МЗС, а саме – сісти за стіл переговорів”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua