Більш ніж 117 мільйонів гривень українці перерахували на рахунки Міноборони


Більш ніж 117 мільйонів гривень українці перерахували на рахунки Міноборони

Станом на 5 травня від юридичних та фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України у рамках акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони України надійшло вже більш ніж 117,4 мільйона гривень, повідомляють у прес-службі Міноборони.

“З цієї суми 110,9 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України. За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку української армії перераховано більше 27 мільйонів 183 тисяч гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України)” – повідомляють у відомстві.

Крім того, розповідають військові, на рахунки Міноборони надійшло 89,4 тисячі доларів США і 37,3 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми), залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України становить 44,7 тисячі доларів США (гривневий еквівалент – 504,5 тисячі гривень) і 18,65 тисячі євро (гривневий еквівалент – 284,3 тисячі грн).

Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру подяку всім небайдужим громадянам, які приєдналися до благодійної акції “Підтримай Українську армію” і продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua