Всім співробітникам ліквідованого Sky Taxi в "Борисполі" вже запропоновані вакантні посади в аеропорту


Всім співробітникам ліквідованого Sky Taxi в "Борисполі" вже запропоновані вакантні посади в аеропорту

Як повідомлялося вчора, в аеропорту «Бориспіль» з 30 квітня буде призупинено діяльність непрофільного проекту з організації таксомоторних перевезень.

Всім співробітникам Sky Taxi вже запропоновані вакантні посади в аеропорту «Бориспіль» та буде надана можливість працевлаштування в компанії, яка виграє конкурс на перевезення. Кожен співробітник отримає допомогу у розмірі середнього місячного заробітку і всі соціальні компенсації відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, аеропорт «Бориспіль» є державним комерційним підприємством цивільної авіації, основними завданнями якого є забезпечення авіаційної безпеки та безпеки польотів і здійснення комплексу послуг, пов’язаних з обслуговуванням авіакомпаній.

Автомобільні перевезення не є профільним напрямком діяльності аеропорту. Діяльність служби Sky Taxi на підприємстві протягом тривалого часу залишалася збитковою. У результаті служба Sky Taxi щомісяця приносить підприємству збитки у розмірі 1-1,5 млн грн. залежно від обсягів перевезень.

Найближчим часом автомобілі Sky Taxi будуть передані в оренду на конкурсній основі організації, яка професійно займається перевезеннями таксомоторів. Обов’язковою конкурсною умовою буде працевлаштування співробітників служби державного підприємства.

Sky Taxi – це єдине підприємство на ринку таксомоторних перевезень, працівники якого отримують офіційну заробітну плату, підприємство сплачує внески до державного бюджету, а після оплати послуг пасажир отримує фіскальний чек.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua