Міноборони хоче змінити філософію військового управління


Міноборони хоче змінити філософію військового управління

Міністерством оборони України розробляється нова організаційно-штатна структура з метою підвищення ефективності з одночасним зменшенням чисельності надбудови органів військового управління. Про це повідомляє прес-служба військового відомства.

“Головне завдання проведеної реформи – докорінно змінити філософію військового управління, зробити систему управління мобільною й ефективною, а також усунути дублюючі функції в Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних сил України”, – йдеться в повідомленні.

У Міноборони пояснюють, що існуюча громіздка і неповоротка надбудова органів військового управління показала свою низьку ефективність і негативно впливає на якість прийняття рішень. Враховуючи це, при розробці нової системи управління враховані міжнародні стандарти та практичні результати діяльності управлінських структур в провідних арміях світу.

“Нова цілісна інтегрована структура сприятиме дієвості та оперативності функціонування Збройних сил України, їх всебічному забезпеченню для якомога кращого виконання завдань за призначенням, а також зробить неможливими корупційні ризики”, – зазначають у відомстві.

Крім того, очікується, що після затвердження нової структури керівники структурних підрозділів призначатимуться рішенням колегії Міноборони на підставі висновку Вищої атестаційної комісії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua