Із завтрашнього дня в Україні зростуть тарифи на газ для населення


Із завтрашнього дня в Україні зростуть тарифи на газ для населення

Уряд України в рамках вимог МВФ щодо виділення кредитів підвищує роздрібні ціни на газ для населення на 40% з 1 травня 2014 року.

Таким чином Кабмін має намір вивести роздрібні ціни на природний газ для населення на “економічно обгрунтований рівень” протягом трьох років, визначивши рекомендований поетапний графік збільшення цін. В цілому ціни зростуть на 101,6%.

За постановою Кабінету міністрів №106 від 17 квітня, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), рекомендовано підвищити ціни на газ на 40% з 1 травня 2015 року, на 20% – з 1 травня 2016 року і на 20% – з травня 2017 року.

У свою чергу, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики, прийняла рішення збільшити з 1 травня 2014 року роздрібні ціни на природний газ для населення більш ніж у півтора рази. Відповідне рішення було оприлюднене 3 квітня на сайті НКРЕ.

При використанні газу для приготування їжі або підігріву води в багатоквартирних будинках ціна газу становитиме 1,299 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,182 тис. грн/тис. куб. м при його наявності.

При споживанні до 2,5 тис. куб. м на рік ціна буде встановлена ​​на рівні 1,197 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,182 тис. грн/тис. куб. м при його наявності.

При споживанні до 6 тис. куб. м на рік ціна буде встановлена ​​на рівні 1,965 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,788 тис. грн/тис. куб. м при його наявності.

При споживанні понад 6 тис. куб. м на рік ціна буде встановлена ​​на рівні 4,011 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 3,645 тис. грн/тис. куб. м при його наявності.

Зокрема, ціна встановлюватиметься від кількості споживання газу, а відсутність лічильника додасть до ціни ще 10%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua